O nas

O nas


Potrzebujesz najwyższej klasy specjalisty w dziedzinie IT, osoby posiadającej określone kompetencje i gotowej już jutro zaangażować się w projekt realizowany w Twojej firmie – znajdziemy go dla Ciebie.

Talent Advisory Group oferuje swoim Klientom możliwość elastycznej rozbudowy działu IT oraz uzupełnić zespół projektowy o sprawdzonych i cenionych ekspertów.

Specjalizujemy się w rekrutacji i outsourcingu gotowego zespołu sprawdzonych specjalistów, w oparciu o dogłębną analizę potrzeb projektowych i oczekiwania Klienta. Po stronie Talent Advisory Group spoczywają wszystkie formalności związane z zatrudnieniem i alokacją specjalisty w realizowanym projekcie, dzięki czemu nasi partnerzy i klienci zyskują komfort, czas i gwarancję współpracy z profesjonalistami i ekspertami w konkretnych obszarach.


Nasza misja:

Talent, ponieważ zajmujemy się wyszukiwaniem na rynku najcenniejszych talentów

Advisory, ponieważ zapewniamy wysokiej jakości obsługę doradczą na każdym etapie współpracy z naszymi klientami i partnerami oraz we wszystkich obszarach zarządzania karierami naszych specjalistów i ekspertów

Group, ponieważ stanowimy zespół profesjonalistów nastawionych na ciągły rozwój i zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług.

Powierzone nam zadania realizujemy w oparciu o najcenniejsze wartości biznesowe, zaangażowanie, profesjonalizm oraz pasję.

Decydując się na współpracę z nami, wybierasz najwyższą jakość świadczonych usług oraz prostotę kompleksowych i funkcjonalnych rozwiązań.

Talent Advisory Group Sp. z o.o. | Talentadvisory.pl